Nasze świąteczne spotkania Rodzin Podopiecznych z wybitnymi artystami stają się już powoli tradycją. Tego roku naszym wyjątkowymi gośćmi byli Pani Beata Rybotycka oraz Pan Konrad Mastyło.

Zanim jednak rozpoczęła się część artystyczna, w świątecznej i rodzinnej atmosferze wysłuchaliśmy fragmentu Pisma Świętego.

Nasi goście zaprezentowali nam utwory ze swojego repertuaru po czym przeszliśmy do wspólnego, rodzinnego śpiewania kolęd.

Ważnym i oczekiwanym, zwłaszcza przez dzieci, punktem programu było rozdawanie prezentów, za które gorąco dziękujemy naszym Darczyńcom.

Na koniec jeszcze wspólne życzenia, zdjęcia, autografy oraz dzielenie się opłatkiem i świąteczny poczęstunek – barszczyk i inne przysmaki, przygotowane również przez Rodziny Podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy za wspólne spotkanie wszystkim uczestnikom, a w szczególności wspaniałym artystom – Pani Beacie i Panu Konradowi.

Dziękujemy Dworkowi Białoprądnickiemu, za umożliwienie spotkania w pięknych wnętrzach, oraz Darczyńcom paczek świątecznych dla Rodzin Podopiecznych hospicjum, którymi byli:

Pan Marcin Lebiest z przyjaciółmi,

Samorządowe Przedszkole nr 33 w Krakowie,

VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie,

Pracownicy Firmy ABB,

Pracownicy Firmy Comarch,

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie,

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie,

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.