ALMARZENIA


20170520-IMG_4513-2

ALMARZENIA 

To spełnianie małych-wielkich marzeń naszych małych podopiecznych i ich zdrowego rodzeństwa, po to, aby zobaczyć uśmiech i radość na ich twarzach. Lek. med. Małgorzata Musiałowicz – Prezes Fundacji Alma Spei Hospicjum dla dzieci zapytana kiedyś o to, jakie są marzenia dzieci przebywających w Hospicjum z perspektywy wieloletniego doświadczenia, odpowiedziała: „Te codzienne – bardzo proste. Na przykład pograć w piłkę. Zjeść coś słodkiego. Najprostsze…”.

Biorąc sobie te słowa głęboko do serca i obserwując Podopiecznych i ich Rodzeństwo postanowiliśmy zrobić wszystko, aby tworzyć dla dzieci i ich rodzin przepiękne wspomnienia i powodować uśmiech na ich twarzach. Tak powstał projekt ALMARZENIA, którym z radością się dziś z Wami dzielimy. Jeśli obserwujecie nas na Facebooku, to na pewno widzieliście, ile ALMARZEŃ udało się już spełnić i jakie magiczne były reakcje Marzycieli :)

Alma Grant – co to jest?

To z kolei projekt przeznaczony dla rodzeństwa naszych podopiecznych, które jest w wieku szkolnym. Poprzez zbiórkę funduszy i współpracę z różnego rodzaju organizacjami, chcielibyśmy zaktywizować rodzeństwo naszych podopiecznych, dać im dodatkową szansę rozwoju swoich pasji, zainteresowań, hobby poprzez udział w kursach językowych, szkoleniach, warsztatach, wyjazdach.

Ruszyliśmy już także ze stroną internetową www.almarzenia.pl na której będziemy publikować marzenia naszych Małych Bohaterów i ich Rodzeństwa, a także Alma Granty. Zapraszamy serdecznie!

Masz pomysł na spełnienie Almarzenia? Chcesz już teraz wesprzeć naszą akcję Alma Grant? Możliwości jest wiele!
Napisz: m.stasiak@almarzenia.pl
Można także dokonywać wpłat na konto Fundacji z dopiskiem Darowizna – Almarzenia lub Darowizna – Alma Grant:
nr konta BGŻ BNP Paribas 08 2030 0045 1110 0000 0155 0700

Dziękujemy za pomoc w szerzeniu dobra!

A na zdjęciu nasz Podopieczny, Mateusz i jego siostra Łucja w obiektywie Pani Agaty Piłat podczas spełniania Almarzenia – lotu samolotem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.