Alma Spei

Wsparcie na każdym kroku…

Towarzyszymy DZIECKU i jego Rodzinie w codzienności życia z nieuleczalną chorobą. Zapewniamy profesjonalną, wszechstronną opiekę w domu, walczymy o każdy uśmiech. Naszą MISJĄ jest podarować Rodzinie bezcenny CZAS NA MIŁOŚĆ.

zobacz jak działa hospicjum

Zależy nam na Tobie, dlatego oferujemy:

 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Nasz zespół tworzą ludzie o ogromnej wiedzy i najwyższych kompetencjach. Zbudowaliśmy profesjonalny model współpracy z Rodzinami, który zapewnia całościową opiekę nad chorym dzieckiem. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem medycznym, systematycznie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności.

 • Długoletnie doświadczenie

  Długoletnie doświadczenie

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece paliatywnej dla dzieci. Wiemy, że zapewnienie całościowej opieki nad chorym dzieckiem i jego rodziną (opieka lekarska, pielęgniarska, fizjoterapeutyczna, psychologiczna, duchowa, socjalna) daje szansę na pełne miłości wykorzystanie czasu, który pozostał.

 • Poczucie bezpieczeństwa

  Poczucie bezpieczeństwa

  Nasi Podopieczni i ich Rodziny mogą na nas liczyć. Wspieramy ich w pokonywaniu trudów codzienności, zapewniając ciągłą pomoc, dostępność i zrozumienie. Wiemy, że pewność bycia otoczonym opieką jest dla nich bezcenna.

Najświeższe aktualności

Ani podróże małe i duże

Podróże małe i duże naszej Ani! Ania od zawsze lubiła podróżować. Również teraz, pomimo choroby staramy się aby atrakcji Ani nie brakowało i każdy tydzień przynosił kolejną wycieczkę. Było już zwiedzanie i karmienie zwierzątek w ZOO Kraków, wspólnej wyjście na szczyt Kopca Piłsudskiego, a także buziaki z alpaką w Gospodarstwie Rolnym Jeziorkowo oraz ognisko z […]

18.04.2024
10
Ani podróże małe i duże

Wesołego Alleluja 2024

    Spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości, dobroci i nadziei, życzy Zespół ALMA SPEI

29.03.2024
10
Wesołego Alleluja 2024

Pieluszka od Zajączka 2024

Tegoroczna akcja Pieluszka od Zajączka dobiegła końca. Nasz Zajączek Wielkanocny zawitał do 38 domów naszych podopiecznych z paczkami pełnymi pieluszek i artykułów higienicznych. Dostarczyliśmy pomoc o wartości ponad 30 000 zł. Dziękujemy naszym Darczyńcom, Szkołom i Wolontariuszom, którzy pomogli nam w tej akcji. To dzięki Wam u naszych dzieci pojawiły się Zajączkowe podarunki i bezcenne […]

25.03.2024
10
Pieluszka od Zajączka 2024

Konkurs na Wielkanocną kartkę świąteczną Alma Spei 2024

Projekt Wielkanocnej kartki świątecznej Alma Spei 2024 został wybrany. Gratulujemy społeczności Samorządowe Przedszkole “Słoneczne” w Iwanowicach przygotowania zwycięskiego projektu. Już wkrótce kartka wielkanocna z Waszym projektem trafi do naszych darczyńców, a dzieci w przedszkolu odwiedzi Zajączek z dyplomem. Galerię wszystkich nadesłanych prac można zobaczyć TUTAJ

07.03.2024
10
Konkurs na Wielkanocną kartkę świąteczną Alma Spei 2024

1,5 procent ma moc!

Zebrane fundusze pozwalają tworzyć chorym Dzieciom i ich Rodzinom jak najwięcej okazji do uśmiechu i wspólnego cieszenia się chwilą. Chcemy budować wspomnienia, które są bezcenne!

Przekaż 1,5% podatku

ODWIEDŹ NAS na Dożynkowej 88a

pon-pt od 8.00 do 15.00

Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

31-234 Kraków,

ul. Dożynkowa 88a

skontaktuj się z nami tutaj