Dzień Wolontariusza 2022

Z okazji Dnia Wolontariusza chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia i podziękowania wszystkim Wolontariuszom zaangażowanym w działania Alma Spei Hospicjum dla Dzieci na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować Wolontariuszkom i Wolontariuszom naszego Hospicjum, którzy w tym roku zaangażowali się już w kilkadziesiąt wydarzeń i przepracowali ponad 1000 godzin podczas przygotowania i realizacji akcji na rzecz naszych podopiecznych i ich bliskich.

Równie gorąco chcielibyśmy podziękować Szkolnym Kołom Wolontariatu, które w ramach konkursu „Szkoła z pasją pomagania”, organizują akcje i wydarzenia charytatywne skierowane na wsparcie naszej działalności i pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom. Jednocześnie dziękujemy całym społecznościom przedszkolnym, włączającym się w działania „małego wolontariatu” w ramach programu „Przedszkole z pasją pomagania”.

W tym miejscu chcielibyśmy również złożyć podziękowania wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w wolontariat pracowniczy i wspierających nas w ramach programu „Pasja pomagania”.

Drodzy Wolontariusze! Dziękujemy Wam wszystkim za bezinteresowną pomoc, zaangażowanie w działania na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci i wsparcie podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci i ich rodzin.

Dziękujemy za Waszą pasję pomagania!

ODWIEDŹ NAS na Dożynkowej 88a

pon-pt od 8.00 do 15.00

Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

31-234 Kraków,

ul. Dożynkowa 88a

skontaktuj się z nami tutaj